m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA

 

17 października 2014 roku w Szkole Podstawowej w Bąkowicach, odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści od dawna wyczekiwali na ten ważny dla nich dzień. Zaprezentowali wspaniały program artystyczny składający się z piosenek i wierszyków. Wszyscy wyglądali bardzo odświętnie, a na twarzach rodziców malowała się duma i zachwyt. Brawom nie było końca. Uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie otrzymali dyplom pasowania na ucznia. Rodzice przygotowali niespodzianki dla swych pociech, tj. tuby ze słodyczami. Następnie odbyła się sesja zdjęciowa, a po niej wszyscy uczniowie zostali zaproszeni na dyskotekę i poczęstunek przygotowany przez rodziców klasy pierwszej.

Do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach dołączyli: Maja Adamowska, Gracjan Andruszków, Jakub Andruszków, Mikołaj Dudziec, Igor Groblica, Oliwia Kusek, Władysław Mandziuk, Konstancja Opala, Filip  Serafin, Monika Sikora, Krystian  Torchała.  Dziękuję wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, za wkład włożony w przygotowanie tej uroczystości. Życzymy powodzenia i samych sukcesów w szkole i poza nią.

 

Beata Czechlowska

wstecz